Feladatok

  • Vendégek udvarias fogadása, rendelések felvétele
  • Vendégek magasszintű kiszolgálása (tányérszervíz és rendezvényekkor tálszervíz, svédasztal)
  • Fizettetés, szobaszámlára terhelés
  • Terítékek leszedése, terítés, abroszozás-futózás
  • Boraink bemutatása-ismertetése, pincetúra vezetése (ezekre mind megtanítunk)

Elvárások

  • Kedvesség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Magabiztos munkavégzés egyedül és csapatban egyaránt
  • Magára és munkájára igényes személyt keresünk

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat
  • jogosítvány és gépjármű megléte

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Meleg-étkezés
  • Munkaruha
  • Munkába járás 100%-os támogatása
  • Munkavégzés kellemes környezetben, korrekt feltételek mellett
  • Havonta legalább egy szabad hétvége
  • Karácsonykor és január első 1-2 hetében zárvatartunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Kérjük csatold  fényképes önéletrajzod is, köszönjük!
Cégnév: TAKLER KÚRIA Kft.