Milyen feladatokért felelsz a pozíció betöltése során:

  • Felvonófülke tervezése
  • 3D és 2D-s rajzok-modellek létrehozása
  • BOM-ok (anyagjegyzékek) készítése
  • Műszaki kiértékelések elvégzése annak érdekében, hogy az összes előírt leszállítandó termék követelménye teljesüljön
  • Projektek nyomon követése az ötlettől a sorozatgyártásig
  • Együttműködés a magyarországi és egyéb országok béli termeléssel és azon társterülettel amelyek közreműködését az épp aktuális project megkívánja

Mire lesz szükséged a pozíció betöltése kapcsán:

  • Gépészmérnöki alapdiplomára vagy ezzel egyenértékű, a munkakörhöz kapcsolódó felsőfokú végzettségre
  • Legalább 3 év gyakorlatra, vagy hasonló multinacionális környezetben szerzett tapasztalatra
  • 3D CAD tervezőszoftverek magabiztos használata, fémlemezek területén szerzett tapasztalat (előnyben részesítendő a SolidWorks)
  • Gyártási technológiákban szerzett tapasztalatra
  • Parametrikusan változó méretű termékek tervezésében szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudásra írásban és szóban egyaránt

Előny: FEM elemzésekben szerzett tapasztalat (végeselem-elemzés vagy FEA)

Személyiségre vonatkozó elvárások:

  • Pozitív, proaktív, energikus, részletorientált és analitikus személyiség.
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Erős kommunikációs készségek, meggyőző képesség, problémamegoldási képesség
  • Dinamikus környezetben való munkavégzéshez szokott, rugalmas gondolkodásmód

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Színvonalas, támogató munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.