Ne maradj le a lehetőségről és csatlakozz világhírű bútorgyártó partnerünk termelési csapatába!

Faipari operátor

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Jelenléti jutalom
  • Műszakpótlék délután 20%, éjszaka 50%
  • Mozgóbér
  • Utazási támogatás

Feladatok:

  • Faipari megmunkáló gépeken / berendezéseken egyszerű előkészítő, illetve támogató műveletek elvégzése
  • Termékek megfelelő minősgében és határidőre történő legyártása

Elvárások:

  • Jó állóképesség, kézügyesség
  • Igényesség a munkádra
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • min. 8 általános

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
Cégnév: ADECCO Kft.