Feladatok

  • Az éttermi, illetve bár területek napi működésének irányítása
  • A vendégélmény színvonalának folyamatos biztosítása és fejlesztése
  • Részvétel az étel- és italmenü összeállításában, frissítésében, beszerzési folyamatok koordinálása, kapcsolattartás beszállítókkal
  • A vendéglátó csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Pénzügyi mutatók nyomon követése, költséghatékonyság biztosítása

Elvárások

  • Vendéglátóipari végzettség vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum 3-5 év F&B vezetői tapasztalat (szállodai környezet előny)
  • Kiváló vezetői, szervezési és kommunikációs készségek
  • Erős pénzügyi és költségvetési ismeretek
  • Rugalmasság, problémamegoldó készség és vendégorientált szemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges telefon, laptop
  • Kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Továbbképzési és karrierlehetőségek

Céginformáció

WHB GROUP, mint a szállodaipari szektor egyik dinamikusan fejlődő cégcsoportja (a keszthelyi Hotel Helikon****, a győri ETO Park Hotel**** és a budapesti Alice Hotel**** tulajdonosa) újonnan épülő, paksi szálloda- és iroda komplexumában új munkatársat keres F&B Manager munkakörbe.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.