Feladatok

  • beérkező rendelések, előrejelzések rögzítése, visszaigazolása, nyomonkövetése és az ezzel összefüggő kapcsolattartás a vevőkkel magyar és angol nyelven
  • fuvarszervezés, kapcsolattartás a szállítmányozókkal magyar és angol nyelven
  • napi irodai adminisztrációs feladatok (telefonok, e-mailek fogadása, bejövő-kimenő posta kezelése, scannelés,  …)
  • adatfeldolgozási feladatok

Elvárások

  • érettségi
  • minimum 3-5 év tapasztalat
  • magabiztos, minimum középszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (nyelvvizsga nem követelmény)
  • Kulcs-Soft program ismerete előnyt jelent
  • számítógépes ismeretek (Windows, Office)
  • önállóság, rugalmasság , csapatmunka
  • jogosítvány

Előnyt jelent

  • német nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet
  • 100%-ban bejelentett munka
  • bónusz lehetőség évente
  • kiszámítható jövedelem
  • folyamatos bérfejlesztés
  • munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak
  • képzési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

  • fényképes önéletrajzzal
  • bérigény megjelölésével
Cégnév: NATURO-KORK Kft.