Feladatok

  • A szálloda éttermének gazdaságos működtetése.
  • Készlet- és árugazdálkodás
  • Nyilvántartások vezetése
  • Alapanyagok rendelése
  • Beosztás megírása, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • Munkafolyamatok és feladatok szervezése
  • Együttműködés a konyha vezetőjével

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Vendégorientált gondolkodásmód
  • Csapatmunka, pozitív szemlélet
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztolerancia
  • Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkahelyi környezet
  • Személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hotel&More Group étteremvezető kollégát keres Balatonfüred környéki munkahelyre.

A jelentkezem gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Hotel & More Szállodák Zrt.