Feladatok

  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési tevékenységek ellátása
  • Termékekről szóló információk szolgáltatása
  • Kiadott termékek számlázása, garancia levelek kezelése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A termékek polcokra való helyezése
  • Napi üzletmenet biztosítása

Elvárások

  • közép szintű angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • kommunikációs- és szervezőkészség
  • precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • felelősségteljes munkavégzés
  • ügyfélorientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • számítástechnikai és számítógépes ismeretek
  • jártasság számlázásban és adminisztrációs munkakörben
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • asszertív kommunikáció

Amit kínálunk

  • biztos anyagi hátterű cégben hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos, barátságos csapat
  • versenyképes juttatás, kezdő fizetés nettó 340 000 Ft-tól (bruttó 500 000ft), ezen felül további bónuszok
  • későbbiekben adott a lehetőség cégen belüli pozíció váltásra
  • belvárosi munkavégzés jól megközelíthető tömegközlekedéssel (1074 Budapest Dohány utca 63)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Digiprime hazánk egyik vezető laptop forgalmazó  webáruháza, amely kifejezetten a prémium kategóriás termékek webes és bolti kereskedelmével foglalkozik.
Több mint 10 éve stabil hazai szereplők vagyunk, piacvezetők a high-end szegmensben, üzletünk pedig nem szokványos boltként, hanem inkább bemutatóteremként üzemel. Üzlethelyiségünk saját tulajdonban van, irodánk is itt található.
Fiatalos csapatunk családias (15 fő), régóta együtt dolgozunk, mindenben igyekszünk segíteni egymást. Büszkék vagyunk a több, mint tízezer pozitív internetes véleményre a cégünkről, ami a több éves kitartó munkánk és segítőkészségünk eredménye. (Az Árukereső-n olvasható több, mint 11 000 vélemény alapján 99% ajánlaná ismerősének a boltunkat.)
Ahhoz, hogy a jövőben is a lehető legmagasabb színvonalon tudjuk ellátni feladatainkat, illetve a növekvő igényeket, új munkatársra van szüksége csapatunknak!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti jelentkezem gombra kattintva lehet

Cégnév: A & T Investments Kft.