Feladatok

  • Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása, igények felmérése, kapcsolatépítés
  • Ajánlatkérések kezelése, komplex ajánlatok összeállítása, kiadása, menedzselése
  • Üzleti tárgyalások megszervezése, előkészítése, tárgyalásokon történő aktív részvétel
  • Szerződések előkészítése, kiadása, aktualizálása
  • Szerződéskötési folyamat menedzselése
  • Ajánlatkezelési és tárgyalásjelentési rendszer működtetése és napi karbantartása
  • CRM rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • Értékesítési riportok készítése, beszámolók összeállítása
  • After sales feladatok ellátása
  • Prezentációk, pr és marketing anyagok készítése, előkészítése
  • Digitális marketing kommunikációs csatornák üzemeltetése

Elvárások

Téged keresünk, ha belső késztetést érzel a folyamatos fejlődésre, állandó szakmai kihívásokat keresel, és az alábbiakkal rendelkezel:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szolgáltatás-értékesítésben szerzett legalább 3-5 év releváns tapasztalat
  • Raktár-logisztikai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Szállítmányozói tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kezdeményező készség, határozott kiállás
  • Ügyfélorientált szemlélet, proaktivitás
  • Stratégiai gondolkodás
  • Projektszemlélet
  • Gépjárművezető engedély
  • Kiemelkedő számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point)

Amit kínálunk

  • Innovatív, értékteremtő csapat
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Nyitott, toleráns, emberközpontú munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Ügyfélszerzési ösztönző rendszer
  • Céges mobiltelefon, laptop, cégautó

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A MASPED Logisztika Kft. a MASPED Csoport tagjaként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.
Várjuk jelentkezésedet, amennyiben kiváló kommunikációs készséged mellett járatos vagy szolgáltatás-értékesítésben és ezáltal szeretnél munkáddal hozzájárulni társaságunk kulcsfontosságú területének hatékony működéséhez, dinamikus növekedéséhez.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldd el nekünk.

Cégnév: Masped Logisztika Kft.