Gépjármű adalékanyagok forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából értékesítésben jártas, műszaki ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk Dunántúli munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Partnerekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • Számítógép használata legalább alapfokon,
  • Nagy munkabírás,
  • Felelősségteljes munkavégzés

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás.,
  • Új termék bevezetése a piacra, illetve már meglévő termékeink értékesítése.

Amit kínálunk:

  • Gépjármű használat,
  • Laptop,
  • Teljesítményarányos fizetés, ,
  • Kis családi vállalkozás, nagy lehetőségekkel!

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY