Feladatok

  • Értékesítési ügyintézési feladatok ellátása – szerződések írása, lízingek zárása stb.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • Számlázási adminisztráció
  • Kereskedelmi tevékenység aktív támogatása
  • Műszaki ügyintéző adminisztratív támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Legyen legalább középfokú végzettséged
  • Értened kell az Office programokhoz: Excelhez legalább az alap képletek szintjén, és a Word-höz
  • Tudnod kell angolul, hiszen külföldi ügyfelekkel is tartani fogod a kapcsolatot (elsősorban írásban, de néha szóban is)
  • Legyen tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Legyél precíz a dokumentációk kezelésében

Munkahely és munkaidő

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13. telephelyünkre keresünk kollégát hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 közötti munkavégzésre.

Amit kínálunk

  • Medicover keretein belül széleskörű egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe teljesen ingyen!
  • Közvetlen csapat várja érkezésed, akik közé könnyen be tudsz majd illeszkedni, a mindennapok jó hangulatban telnek majd
  • Céges telefontodat magáncélra is használhatod majd, ráadásul közel korlátlan mobilnettel!
  • Belépésedkor minden szükséges tudást átadunk és később is szívesen vesszük a kérdéseidet
  • Bejárásodat 30 ft/km összegben támogatjuk
  • Pozíciódon nem fog a külső változások szele, stabil munkahelyet biztosítunk neked!
  • A munkaidőd hétköznap 8:00-17:00 között tart majd, de rugalmasak vagyunk, ha valamit el kell intézned.

Érdekel?

Küldd el nekünk önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: DELTA-TRUCK KFT.