Budapesti partnerünk számos cég mindennapjait segíti innovatív szolgáltatásával, mellyel megkönnyíti a cégek értékesítési és beszerzési tevékenységét. Fiatalos, mindig vidám csapatukba új kollégát keresünk értékesítési tanácsadó pozícióba, könnyen megközelíthető budapesti irodájukba.

Feladatok:

  • A cég meglévő ügyfeleinek és regisztrált partnereinek megkeresése
  • A szolgáltatás prezentálása a cégvezetők, marketingvezetők vagy értékesítési vezetők felé
  • Az értékesítési folyamat után-követése, szerződéskötés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szolgáltatásértékesítésben szerzett legalább 1 év tapasztalat

Amire számíthatsz:

  • Bejelentett 8 órás munkavégzés, kulturált munkakörnyezet
  • FIX bér + bónuszok
  • Elismerés, megbecsülés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

 Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.