Feladatok

  • ipari festékek értékesítése a magyar piacon és a környező országokban
  • rendszeres kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • belföldi és nemzetközi piackutatás, konkurencia elemzés
  • megrendelések felvétele, árajánlatok készítése és után követése
  • a cég marketing tevékenységének szervezése: kiállítás és konferencia megjelenések, termékismertetők, hírlevelek és a honlap kivitelezésének irányítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • műszaki és kereskedelmi irányultság
  • magas fokú önállóság és kezdeményezőkészség
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • műszaki végzettség
  • szakmai tapasztalat ipari termékek értékesítésében
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, elismert, családias kultúrájú cégnél
  • alapbért és forgalomarányos jutalékot
  • kiemelkedő szakmai tudású csapatban való részvételt
  • önálló kezdeményezések megvalósításának lehetőségét

Céginformáció

Magyar tulajdonú, 35 éves múltú Festékipari Kutató Kft. (www.festekkutato.hu) termékei és szolgáltatásai értékesítésére új kollégát keres.
Új munkatársunk fő feladata a saját fejlesztésű ipari festékek értékesítése és a cég által nyújtott szakértői tevékenység, festékvizsgálatok ügyfélkörének bővítése. Az értékesítést támogató marketing feladatok ellátása, valamint piackutatás és piacelemzés is a munkakör része.

A "jelentkezem" gomb megnyomásával kérjük, csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát.