Feladatok

  • Az ügyfelek kiszolgálása, termékek bemutatása és aktív értékesítése
  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése, valamint a megrendelések koordinálása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Értékesítésben/gasztronómiában szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • A számítógép ismerete és használata a munkakör részét képezi

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság
  • Vendéglátóipari tapasztalat
  • Nem feltétel, de előny a nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos munkahelyi környezet
  • Segítség a betanuláshoz
  • Munkába járási támogatás
  • Versenyképes alapbér, teljesítményarányos jövedelemcsomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 8 órás munkavégzés (egy műszakos munkarend, hétköznapokon)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 27 éve foglalkozik minőségi vendéglátó- és élelmiszeripari gépek, berendezések gyártásával, forgalmazásával.
Csapatunk bővítése céljából pannonhalmi áruházunkba keresünk gasztro értékesítő kollégát.

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön a legmegfelelőbb cégünk számára, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: INOX-BÁZIS KFT.