Feladatok

  • Természetes kövek eladása / értékesítése.
  • A vásárlok fogadása.
  • A termékek bemutatása a vásárlok részére.
  • A vásárolt termékek ellenértékének elszámolása.
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Új ügyfelek keresése.
  • Tanácsadás.
  • Árajánlatok készítése / Rendelések felvétele / Számlázás
  • Kulcs Soft program kezelése.

Elvárások

  • Eladói / Értékesítési szemlélet.
  • A vevő igényeinek feltérképezése.
  • Segítségnyújtás a vevő részére a megfelelő termék kiválasztásában.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Kreatív, határozott, magabiztos.
  • Önálló, pontos munkavégzés.
  • Eredményorientáltság.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Eladói területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Főállású munkahely.
  • Teljesítményorientált nyugati szintű jövedelem.
  • Biztos munkahely nemzetközi cég keretén belül.

Céginformáció

Cégünk természetes kövek népszerűsítésével és értékesítésével foglalkozik. Változatos kínálatunkban található: travertine, gránit, márvány, mészkő, homokkő, pala, gneisz, ónix, andezit. Különleges szépségű és kiváló minőségű természetes kő kínálatunkat a világ több tájáról: 15 országából, 46 termelőtől szerezzük be.  Lehetőséged van egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat.

Ha szeretnél egy dinamikus munkakörben dolgozni, egy fejlődő vállalatnál, küldd el önéletrajzodat.

Cégnév: Mr. Stone Hungary Kft