Feladatok

  • Kapcsolatépítés és együttműködés kialakítása kulcsfontosságú partnerekkel.
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása a kitűzött célok elérése érdekében.
  • Részvétel az üzleti terjeszkedési tervek kidolgozásában és végrehajtásában.

Elvárások

  • Alapdiploma üzleti, marketing vagy kapcsolódó területen.
  • Legalább 5 éves tapasztalat értékesítő pozícióban.
  • Kiváló tárgyalási készség és sikeres üzleti tárgyalásokon szerzett tapasztalatok megléte.
  • Vezetői és csapatirányítási készségek.
  • Rugalmasság és önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Előny a gyógyszeripari vagy egészségügyi szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és teljesítményalapú bónuszok.
  • Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőségek.
  • Támogató és dinamikus munkakörnyezet egy gyorsan növekvő vállalaton belül.

Céginformáció

A Meta Medical Kft. forgalmazza a piacvezető, Whitelab otthoni felhasználásra szánt gyorsteszteket.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: META MEDICAL KFT