Feladatok

  • MICE, leisure és golf szegmensből érkező ajánlatkérések, foglalások kezelése
  • aktív részvétel a szállodai rendezvények lebonyolításában
  • meglévő partnerkörrel folyamatos, aktív kapcsolattartás
  • háznézések professzionális lebonyolítása
  • részvétel új ügyfelek felkutatásában telefonon és személyesen egyaránt
  • hatékony együttműködés biztosítása a szálloda részlegeivel és a központi sales & marketing részleggel
  • aktív részvétel a szállodai bevételi tervek elkészítésében és azok teljesítésében
  • a szálloda képviselete belföldi és külföldi kiállításokon, rendezvényeken
  • tárgyalás és szerződéskötés a kijelölt ügyfelekkel a cégcsoport által meghatározott alapelvek mentén
  • ügyfél adatbázis naprakész vezetése
  • új trendek folyamatos figyelése és azok implementálása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, ideális esetben idegenforgalmi/szállodaipari vagy közgazdasági szakon
  • proaktivitás és képesség az önálló munkavégzésre
  • kiváló német és angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs készség és komoly, határozott fellépés
  • felelősségteljes, megbízható személyiség
  • motiváltság és terhelhetőség
  • vendégorientáltság és kiváló együttműködési képesség
  • pontosság és kreatív gondolkodásmód
  • szállodai értékesítésben szerzett első tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • megújult, kiváló munkakörülmények
  • alapbéren felül mozgóbér
  • céges laptop és mobiltelefon
  • térítésmentes étkezés munkanapokon
  • utazási költségtérítés nem büki lakóhely esetén (20 Ft/km)
  • szakmai és önfejlesztő képzések
  • kedvezményes pihenési lehetőség partnerszállodáinknál
  • előrelépési és fejlődési lehetőség a cégcsoport által üzemeltetett egyéb szállodákban vagy a központi részlegeken

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A 207 szobás, Magyarországon egyedülálló termékkombinációval (wellness-, golf- és konferencia) rendelkező, bükfürdői GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA**** szállodánk értékesítési csapatába keresünk olyan lelkes, proaktív kollégát, aki kiváló szervezőkészségével, pozitív kisugárzásával mindenre talál megoldást és alapelve a szállodai részlegeken átívelő, széleskörű és előrelátó gondolkodás.
Cégnév: ADVENTOR HOTEL Kft.