Követelmények: Érettségi, Jó tárgyaló készség, social media területén-jártasság, office programok kezelése,

Fényképes önéletrajzot kérünk!    heinbach@henix.hu

Munkakörülmények: Dunakeszi-heti 1-2 nap + home office, online munkavégzés, kimagasló teljesítmény-kimagasló díjazása,

továbbképzési lehetőség (akár saját felnőttképzési Intézményünkben, tréningek, fejlődés, karrierépítés.

Kötelességek: Vevőkkel folyamatos kapcsolattartás, korrekt, hatékony ügyfél-tájékoztatás, motiváltság, karriercélok

 Heinbach József üv. ig.  Henix Kft

Cégnév: Henix Kft
Kapcsolattartó: Heinbach József
Jelentkezés telefonon: 709464610
Jelentkezés online: heinbach@henix.hu
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Sales administrator Pest megye

Értékesítési képviselő kollégák támogatása az adminisztratív feladatok elvégzésében· Üzleti ajánlatok nyomonkövetése, alapkérdések megválaszolása ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Sales asszisztens Pest megye

Sales vezetők és az orvoslátogatói csapat napi munkájának támogatása Költségkövetéssel kapcsolatos adminisztráció, beszerzési kérelmek rögzítése, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE