Értékesítési asszisztens

Értékesítési asszisztenst keresünk létszámbővítés miatt partnercégünk részére Ceglédre!

  • Szerződésekkel és egyéb dokumentumokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Adás-vételi szerződések utáni dokumentum-kezelés
  • A megvásárolt gépkocsik átadásra való felkészítésének előkészítése és felügyelete
  • Ügyfél tájékoztatás gépjármű átadásoknál az autó kezeléséről
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve egyéb társ területekkel
  • Ügyfél nyilvántartások vezetése, adatbázis karbantartása
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Gyors tanulási készség
  • Minimum középfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi vagy műszaki területen)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Együttműködő, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Csapatszellem

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Ceglédhez közeli lakhely

  • Stabil vállalati háttér, kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő, jutalékos bérezés
  • Egy műszakos munkarend (hétköznap 9:00-17:00)
  • Próbaidő letelte után szolgáltatásaink kedvezményes igénybevételére való jogosultság és egyéb juttatások igénybevétele elérhető

Munkavégzés helye

Cegléd,

Cégnév: EasyHiring Services Kft.