E2 Hungary Zrt.

Lendületes, új élményekre és átfogó feladatokra nyitott szakértőt keresünk a régiós energiapiacokon aktív MET Central Europe magyarországi csapatába. A MET Central Europe a svájci központú MET Csoport tagjaként a régiós energiakereskedelem és energiahatékonysági megoldások területén működik Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában. Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, figyelemmel, folyamatos visszajelzésekkel és tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Ha szeretnél egy budapesti bázisú csapatban bizonyítani és tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Értékesítés támogatási munkatárs pozíció

Milyen feladatok tartoznának munkakörödbe?

  • Komplex támogatói feladatok ellátása a kiemelt ügyfélszegmensben – az ügyféléletút végig követése az ajánlatadástól a szerződéses időszak végéig
  • Az ehhez kapcsolódó folyamatok teljeskörű rendszerszintű kezelése
  • Ajánlatok, szerződések és egyéb dokumentumok operatív kezelése, nyomon követése, dokumentálása, naprakész nyilvántartása
  • Ügyfélszegmensre vonatkozó kimutatások készítése, adatbázisok feltöltése, karbantartása
  • Az értékesítésben használt rendszerek és folyamatok optimalizálására, új megoldásokra vonatkozó javaslattétel
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és adott esetben külső partnerekkel

Amit kínálunk:

  • Szakértők segítségével mélyítheted el már megszerzett tudásodat az energiaszektorban
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal modern irodai környezetben dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha…

  • Rendelkezel az energiaiparban szerzett tapasztalattal – értékesítés támogatói tapasztalat előny
  • Az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában

Előnyt jelent, ha…

  • CRM-rendszerek használatában szerzett tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. ker.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Értékesítés támogatás
Cégnév: E2 Hungary Zrt.