ERP Programozó

Leírás

Kecskeméti, multinacionális gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, ERP Programozó pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő programok javítása, bővítése,
  • Hibakeresés támogatása,
  • Eseti problémák megoldása (adatbetöltés, listázás),
  • Új programok írása (lekérdezések, riportok, adatbevitelt támogató eszközök stb.)

Elvárások

  • Több éves szakmai tapasztalat, hasonló területen,
  • Német vagy angol nyelvismeret,
  • Képes vagy gyorsan megismerni az összetett ERP- struktúrát,
  • Gyakorlati tapasztalat a vállalati erőforrás-tervezés (ERP) rendszerekkel kapcsolatban,
  • Általános programozási ismeretek (JAVA-ismeret előnyt jelent),
  • Linux/Unix operációs rendszerek ismerete, bash szkriptek írásának ismerete,
  • ERP programozási ismeretek, lehetőleg ABAS és/vagy SAP programozásban való jártasság,
  • Pontosság és precizitás jellemez,
  • Innovatív gondolkodásmód jellemez,
  • Jól kommunikálsz és a problémákat kihívásnak tekinted.

Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és jutattási csomag (13. havi juttatás, havi jelenléti bónusz),
  • Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör,
  • Támogató légkörben,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Képzéseken való részvétel lehetősége.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft