Feladatok:

  • A gyárépületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás,
  • Épületátépítés során gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése,
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése.

Elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú középfokú végzettség,
  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége,
  • Legalább 3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel).

Amit kínálunk:

  • Br. 2000 Ft/óra +műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz Br. 20.000 Ft
  • Évi céges bónusz
  • Negyedéves bónusz
  • Cafeteria: Br. 47.500 Ft
  • Cégen belüli étkezési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárási támogatás

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Göd
  • Munkarend: Folyamatos műszak (3 nap nappal (6:00-18:00), 3 nap pihenő, 3 nap éjjel (18:00-6:00)
  • Az álláshoz szállást biztosítunk

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Bajkán Martin