Feladatok

  • Ipari projektek épületgépészeti tervezése, előkészítése koncepciótól a kiviteli terveken át a megvalósulási tervekig, projektvezető támogatásával
  • Helyszíni felmérések elvégzése, adatszolgáltatások összegyűjtése
  • Kivitelezés során felmerülő tervezési feladatok támogatása
  • Együttműködés, kapcsolattartás társtervezőkkel
  • Berendezések kiválasztásának segítése, egyeztetés a berendezésgyártókkal
  • Kapott épületgépészeti tervdokumentációk ellenőrzése
  • Műszaki leírások és anyaglisták készítése

Elvárások

  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • AutoCAD, REVIT szoftverek haladó szintű ismerete
  • Nyitottság új műszaki megoldások megismerésére
  • A projektek során felmerülő kérdések proaktív támogatása
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Kivitelezési projekten szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Komplex szolgáltatással rendelkező (tervezés, kivitelezés, előgyártás) fiatalos, lendületes cégcsoportban dolgozhatsz
  • Folyamatainkat folyamatosan fejlesztjük, Veled közösen
  • Stabil, emberközpontú, magyar tulajdonos
  • 100%-ban bejelentett jövedelem
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Láthatod terveid megvalósulását
  • Szakmai tudásod drasztikusan nőni fog és jobb mérnök leszel azoknál, akik csak tervezőirodában ülnek és sosem látják megvalósulni munkájukat, és visszacsatolást sem kapnak.
  • Változatos és komplex feladatok az ország legnagyobb ipari beruházásaiban
  • Első kézből lehet megtapasztalni, hogy mitől lesz műszakilag megfelelő és megvalósítható egy terv, úgy, hogy a tervezett rendszerek megfelelően szabályozhatóak, költséghatékonyan és üzembiztosan üzemeltethetők legyenek
  • Figyelmet fordítunk a szükséges eszközök biztosításra, a beilleszkedésre és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségére.

Céginformáció

Cégünk több, mint 15 éve szakértője a komplex, átfogó gépészeti, erősáramú és automatika megoldások tervezésének és kivitelezésének az ipari termelő cégekre fókuszáltan. Költség-és energiahatékony megoldásokat nyújtunk a technológiai gépsorok telepítésétől kezdve a hozzá kapcsolódó kiszolgáló tisztaterek, konténergépházak és egyéb gépészeti, erősáramú és automatika rendszereken keresztül egészen a karbantartásig. Olyan jó munkabírású, tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki képes másokkal együttműködve, precíz munkát végezni kivitelezési munkakörnyezetben.

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz.