Feladatok

A zalaegerszegi székhelyű RODEK Kft. munkatársakat keres épületgépész technikus munkakörbe

Feladatok:

  • épületgépészeti kivitelezési munkák előkészítése,
  • árképzés, költségvetés készítés,
  • kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, helyi építésvezetővel,
  • irodai műszaki feladatok ellátása,
  • tervek felülvizsgálata, véleményezése,
  • anyagrendelések előkészítése,
  • kivitelezés folyamatában történő részvétel,
  • utókalkulációk készítése,
  • az épületgépészeti projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség, (épületgépész terület)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCad),
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • határozott, jó kommunikációs készség szóban és írásban,

Előnyt jelent

  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • épületgépész műszaki előkészítésben való jártasság,
  • kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság,
  • angol és/vagy német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • teljes bejelentett munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol a munkáját megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák?
Akkor csatlakozzon a RODEK Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat!
Jelentkezzen hozzánk, amennyiben Ön is részese szeretne lenni egy több évtizede sikeresen működő, dinamikusan fejlődő vállalkozásnak!

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Cégnév: Rodek Kft.