Gyere és járulj hozzá sikereikhez te is Műszaki koordinátor (Épületgépészeti projektek) pozícióban!

Feladatok:

  • Speciális épületgépészeti projektek tervezésében, kivitelezésében és adminisztrációjában való részvétel
  • Helyszíni átvizsgálás után egyeztetés a megrendelővel
  • Épületgépészeti (főleg klíma és légtechnikai) karbantartások ütemezése, koordinálása
  • Felújítási munkálatok szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzés
  • Beszállítókkal, alvállalkozókkal, a megrendelő képviselőjével való kapcsolattartás
  • Felmérések, pótmunkaajánlatok készítése
  • Riportok, statisztikák készítése a projektek felelős vezetői részére
  • Épületgépészeti, klímatechnikai észrevételek és javaslatok kidolgozása, hibák feltárása, megoldási javaslatok összeállítása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Autocad tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete
  • TERC VIP programismeret

Amit kínálunk:

  • Év végi jutalom, cafetéria
  • Munkaidő: H-CS 7:30-16:30, P 7:30-14:00
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollégák
  • Csapatépítő programok
  • Stabil, hosszútávú munka
  • Karrierlehetőség, belső oktatások, továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autóhasználat
  • Minőségi, modern támogató környezet

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: a0877a
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Lakatos Kitti