Feladatok

CLT építési technológiára szakosodott, dinamikusan fejlődő Budakeszi építőipari vállalkozásunk keres hosszútávra Épületasztalos-ács szakmákban jártas munkatársat.

Elvárások

- épületasztalos-ács szakmában szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- szakképesítést igazoló dokumentum megléte
- precíz és pontos munkavégzés
- munkavégzés országosan, de nagyobb részben Budapest és környékén

Előnyt jelent

Jó szervező, helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
Káros szenvedélyktől mentes életvitel
Rendezett magánélet

Amit kínálunk

- előnyös munkafeltételek
- hosszútávú tervezhetőség
- motiváló munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- céges autó használat
- szakmai fejlődési lehetőség
- professzionális eszközök és  felszerelések a munkavégzéshez

Céginformáció

Elsődlegesen CLT szerkezetű (rétegragasztott fapanel, Massivholz, XLAM), illetve egyéb kivitelezési projektek, faépítészettel összefüggő megbízások színvonalas, hatékony lebonyolítását vállaljuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével!
Cégnév: Nublu CLT Kft.