Feladatok

Főbb feladatok:
  • A telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek és árucikkek értékesítése, a vevők kiszolgálása.
  • Árajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
  • Szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • Megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése.
  • Kapcsolattartás  vevőkkel és kivitelezőkkel
  • Weboldal kezelés

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Word, Excel alap szintű ismerete.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Csapatjátékos, vevőbarát hozzáállás.
  • 1-3 év értékesítési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • Marketingben szerzett tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.
  • Megbízható munkáltató.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő – hazai tulajdonú – építőanyag-kereskedésünkbe várjuk leendő kollégáink jelentkezését ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe!

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Z+K EURO Kft.