Építőipari kivitelező cég keres Építésvezetői munkakörbe teljes munkaidős alkalmazottat.

Feladatok:

-kivitelezési projektek teljeskörű lebonyolítása, irányítása

- hatósági előírások és minőségi kövtelmények betartásának biztosítása

- alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás

- elektronikus építési napló vezetés

- a cég képviselete megrendelői egyeztetéseken

Elvárások:

- minimum középfokú szakmai végzettség

- B kategóriás jogosítvány

- jó problémamegoldó készség

- önállóság, terhelhetőség

- számítógépes ismeretek

- építőipari költségvetés készítő program ismeret.

Előnyt jelent:

- felsőfokú szakmai végzettség

- kivitelezésben, a fenti munkakörben szerzett gyakorlat.

Cégnév: DÉL-KOMFORT ÉPÍTŐIPARI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Kapcsolattartó: DÉL-KOMFORT Kft