Feladatok

Projektek előkészítése,
Kivitelezés irányítása kapcsolattartás a szereplőkkel,
Projekt idő és pénzügyi követése, dokumentálása,
Elkészült munkák ellenőrzése, a teljesítéssel igazolása,
Projekt átadása, a szükséges dokumentációk elkészítése,
Munkák garanciális utókövetése

Elvárások

Technikusi vagy felsőfokú végzettség.
Office program ismerete
B. kat. jogosítvány

Előnyt jelent

Elhivatottság az építőipari szakma iránt
Jó kiállás és önállóság
Konstruktív gondolkodás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Multi vállalattól eltérő, személyes kapcsolatok
Sztresszmentes munkakörnyezet
Szakmai tudás személyre szabott fejlesztése
Igazi, összetartó csapat munkájában való részvétel
Budapest és környéki projektek

Céginformáció

A Process Europe Kft. 2000-ben alakult építőipari, generálkivitelező vállalkozás.
Fő tevékenysége magán és közületi építmények felújítása, építése.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után töltse fel magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.
Cégnév: Process Europe Kft.