Feladatok

· Társasházi projektek helyszíni, napi szintű műszaki irányítása, ütemterv szerinti vezetése, építéshelyszíni műszaki csapat tagjaként;
· Alvállalkozói munkavégzés összehangolása, ellenőrzése;
· Kooperációkon való részvétel;
· Ütemtervek betartatása;
· Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása;
· Bármilyen szerződéses műszaki tartalomtól való eltérés jelzése;
· Kivitelezés minőségi ellenőrzése;
· Felmérések készítése, alvállalkozói felmérések ellenőrzése;
· A minőségi és technológiai követelmények, valamint a munkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatása.

Elvárások

· Szakirányú végzettség (építésztechnikus, építész- vagy építőmérnök);
· Logikus, műszaki gondolkodás, rendszerszemlélet;
· Megbízhatóság, szorgalom, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

· Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
· Minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
· MS Project program felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk

· Fiatalos, jó hangulatú csapat;
· Komoly szakmai múlttal rendelkező cég;
· Hosszútávú munkalehetőség;
· Elkötelezettek vagyunk a tanulás és szakmai fejlődés mellett, így leendő munkatársunkat ilyen ügyekben támogatjuk;
· Versenyképes, ösztönző javadalmazás.

Céginformáció

Megbízónk egy magyar tulajdonú tőkeerős, széles portfólióval rendelkező cégcsoport része. Budapest, XII. kerületében, prémium szegmensben tervezett társasház már megkezdett és tervezés alatt álló projektjeire keresünk építésvezető kollégát, a projektcsapat bővítésére. A szervezet profilja a saját fejlesztésű felső kategóriás lakóingatlanok, mely projekteket teljeskörűen, a tervezéstől a kivitelezésen át az értékesítésig viszik végig.

Jelentkezését magyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal, bérigényének megjelölésével várjuk.
Cégnév: HUMAN & MEDICWORK CONSULTING KFT.