EB HUNGARY INVEST Kft

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható

Energetikai mérnök

Amit kínálunk:

  • Minden kollégánkkal hosszútávra tervezünk és velük együtt építkezünk
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű és a szakmában elismert partneri körrel rendelkezünk
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, csapatépítők, céges sportolási lehetőség stb.)
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket, valamint támogatjuk szakmai fejlődést
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és támogató csapat vagyunk
  • Jutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég sikereihez

Főbb feladatok, munkák:

  • Intézmények, épületek energiaellátó- és elosztó rendszereinek auditálása, veszteségek feltárása, energetikai számítások, elemzések elvégzése, hatékonyságnövelési koncepciók alkotása,
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítése, ajánlatok kidolgozása, benyújtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki (gépész vagy energetika) végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 éves ismerettel és tapasztalattal rendelkezel az intézményi-, illetve épületenergetika, továbbá a megújuló- valamint hagyományos energiatermelés, energiaátalakítás területén
  • Kreatív és problémamegoldó vagy
  • Az Excelt legalább középhaladó szinten tudod használni
  • Jó a kommunikációs készséged írásban és szóban
  • Precíz, proaktív és kreatív munkavégzés jellemez
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod
  • Angol társalgási szintű nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalat
  • Pénzügyi-, jogi és energiapiaci ismeretek
  • WinWatt ismeret és használat
  • AutoCAD ismeret és használat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Pályázatodat (magyar nyelvű önéletrajz: referenciák és fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldd el számunkra.

Cégnév: EB HUNGARY INVEST Kft