Magyarország meghatározó, munkáltatói márkaépítésre specializálódott stratégiai tanácsadó cége - a Bindermann I The Employer Branding Company – további expanziójának támogatásához keres rátermett és tapasztalt tanácsadó munkatársat a következő munkakörbe:

Employer Branding Munkatárs

Milyen feladatok várnak?

  • Aktív részvétel munkáltatói márkaépítési projektekben;
  • Kiemelt tanácsadók munkájának támogatása és tanácsadás munkáltatói márkaépítési témákban;
  • A megbízásokhoz kapcsolódó prezentációk, háttéranyagok, ügyfélanyagok készítése;
  • Ügyfél kapcsolattartás;
  • Alvállalkozói kapcsolattartás;
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása.

Mik az elvárásaink?

  • Főiskolai, egyetemi HR és/vagy marketingkommunikációs szakirányú végzettség;
  • Legalább 2-3 éves HR generalista és/vagy marketingkommunikációs tapasztalat;
  • Munkáltatói márkaépítésben szerzett tapasztalat;
  • Stratégiai, strukturált gondolkodásmód;
  • Önállóság;
  • Pontosság, határidők betartása;
  • Kiváló Power Point kezelés;
  • Írásban és szóban egyaránt erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Gyors, proaktív munkavégzés;
  • Ügyfélorientált, kellemes személyiség.

Előnyök:

  • Megbízói és tanácsadói oldalon szerzett tapasztalat (nagyvállalati tapasztalat preferált);
  • Otthonos mozgás a social media és innovatív online HR megoldások világában;
  • Sales attitűd.

Mit kínálunk számodra?

  • Egyedülálló szakmai feladatokat, dinamikus, önálló és kötetlen munkavégzési lehetőséget, lapos szervezetet gyors döntési utakkal, anyagi és erkölcsi megbecsülést, bürokráciamentességet, megfelelő work-life balance-t, hosszú távú együttműködést és szakmai fejlődési lehetőséget.

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapesten

Milyen munkaidőbeosztással számolhatsz?

  • Részmunkaidő, kötetlen munkarendben

Hogyan jelentkezhetsz?

  • Amennyiben szimpatikusanak találod a feladatot és megfelelő tapasztalattal rendelkezel, várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a job@bindermann.com címre.

A Bindermann I The Employer Branding Company a Multeam360 Kommunikációs Csoport tagvállalata.