AEROPLEX Közép-Európai Kft.

Az Aeroplex Közép-Európai Kft. a régió legnagyobb független repülőgép karbantartó vállalata, amely 30 éves múltra tekint vissza a Liszt Ferenc repülőtéren. Közel 770 fős cégünk magasan képzett szakemberekkel kiváló minőségű szolgáltatásokat kínál a karbantartástól a legmélyrehatóbb javításokig, főként a legismertebb Boeing és Airbus repülőgép típusokon. Ha érdekel a repülőtér világa, emellett egy stabil, megbízható céget keresel, ahol folyamatosan szélesítheted a szakmai tudásod, az Aeroplex a Te helyed!
Lépj te is a fedélzetre és dolgozz velünk egy stabil és kiszámítható, ugyanakkor folyamatosan fejlődő környezetben!

Emelőgép ügyintéző

A feladataid a következők lesznek:

  • Emelőgépek napi, heti üzemeltetői ellenőrzéseinek elvégzése
  • Felhasználók által jelentett emelőgép meghibásodások, problémák első körös ellenőrzése, hibaelhárítási folyamat elindítása
  • Emelőgépes eszközök, karbantartások nyilvántartása, irányítása
  • Emelőgépek napi karbantartása
  • Kapcsolattartás külső társaságokkal (személyemelő karbantartók, daru karbantartók [ABUS])
  • Részvétel emelőgép szerkezeti-, fő- és időszakos biztonsági felülvizsgálatok elvégzésében
  • Új eszközök üzembehelyezése, használatuk oktatása
  • Egyedi emelési feladatok megszervezése, megoldása
  • Emelőgép felülvizsgáló, karbantartó eszközök karbantartása, felülvizsgálatának megszervezése

Amit tőled várunk:

  • Emelőgép ügyintéző végzettség / Középfokú műszaki végzettség, 3-5 év gyakorlati tapasztalattal
  • Alapfokú angol nyelvtudás dokumentációkezeléshez
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gépkezelői jogosítvány (ollós, karos személyemelő, targonca)
  • Emelőgép ügyintéző képesítés
  • Hidraulikus/pneumatikus rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Műszaki munkatárs

Várjuk jelentkezésedet! Ha a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod!

Cégnév: AEROPLEX Közép-Európai Kft.