BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil vállalat.

Náluk egyedülálló tapasztalatot szerezhetsz a projekt kivitelezés teljes folyamatában az alapoktól a megvalósulásig.

Komoly gyakorlati tudásra tehetsz szert tapasztalt szakemberek vezetésével.

Nagy volumenű környezetvédelmi projekteken biztosítják a hosszú távú fejlődésed.

Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

Előkészítő mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, szakmai ellenőrzése, kiértékelése,
  • Műszaki egyeztetések alapján döntés előkészítő anyagok készítése,
  • Kiviteli tervezés koordinálása és ellenőrzése, teljesítések és teljesítési igazolások kiállításának felügyelete,
  • Kivitelezési munkák műszaki szempontú dokumentációjának összeállítása, folyamatos követése és nyilvántartása, hatósági ügyintézés, napi, heti-és havi jelentésének elkészítése,
  • Projektvezetőkkel való folyamatos együttműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki vagy felsőfokú építő-, építészmérnök végzettség,
  • 1-3 év műszaki-kivitelezési tapasztalat mélyépítés vagy magasépítés területén,
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Pontosság, precizitás, elhivatottság,
  • B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Jól felépített, komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat,
  • Professzionális háttér,
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség, anyagi megbecsülés,
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 óra.
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.