Ha szeretnéd műszaki tudásodat multinacionális környezetben kamatoztatni, akkor olvass tovább! Kiemelt pécsi partnerünk keres kollégákat elektroműszerész pozícióba.

A feladatok:

  • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása
  • Gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása
  • Gépek villamos beüzemelése, telepítése
  • Műszaki dokumentáció kezelése, javítások dokumentálása

Mit hozz magaddal?

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Műszaki rajzok, dokumentáció ismerete
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Motiváltság, rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd, erős motiváció a folyamatos fejlődésre
  • Előny: Siemens S7 PLC-k ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkába járás támogatása
  • Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz
Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.