Feladatok

  • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása
  • Gépcsoportok paramétereinek beállítása, aktualizálása
  • Gépek villamos beüzemelése, telepítése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Jelenleg 8 órás későbbiek folyamán 12 órás műszakrend vállalása

Elvárások

  • Gyengeáramú, villamos szakirányú érettségizett szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Műszaki rajzok ismerete, dokumentumok kezelése
  • PLC programozási ismeret
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos attitűd, erős motiváció a folyamatos fejlődésre
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Simatic S5 és S7 PLC-k ismerete és használata
  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Céges flotta
  • Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
  • Sporttámogatás
  • Hűségbónusz
  • Hazautazás és bejárási támogatás
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár
  • Kamatmentes lakáskölcsön
  • Fizetési előleg
  • céges események

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Multinacionális partnercégünk pécsi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszútávra azonnali kezdéssel.
Cégnév: Pannonjob Kft.