A mostani piaci helyzetben az élelmiszeripar az egyik olyan ágazat, amely stabil lábakon működik. A megrendelések folyamatosak, a gyártás zökkenőmentes, a munkahelyek biztosak.Egy ilyen Partneremhez kínálok most Neked Elektromos karbantartói állást.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Élelmiszeripari gyártó berendezések operatív karbantartásában való részvétel
  • Megelőző, tervszerű karbantartás ellátása
  • Gépek fejlesztésében, átépítésében, gyártási folyamat optimalizálásában való aktív részvétel
  • PLC programozás (Siemens, Omron)

A pozíció betöltésének követelményei:

  • Erősáramú elektromos/elektronikai végzettség
  • Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • PLC programozási alapismeretek.
  •  3 műszak vállalása.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit biztosítani tudunk a munkádért cserébe:

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Igény esetén szállástámogatást!!
  • Alapbéren kívüli juttatásokat: nettó 13.000 Ft étkezési hozzájárulást, bruttó 40.000 Ft teljesítménybónuszt, nettó 40.000 Ft negyedéves bónuszt, műszakpótlékot, utazás támogatást
  • Ingyenes céges buszjárat indul a következő településekről: Nagykőrös, Akasztó, Csengőd, Izsák, Ágasegyháza, Tiszaalpár, Lakitelek

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.