Feladatok

  • Fémmegmunkáló egyedi- és célgépek eseti javítása, hibaelhárítás
  • Acélcsőgyártó sor és acélcső megmunkáló gépek karbantartása
  • Tervezett megelőző karbantartások lebonyolítása
  • Részvétel új berendezések telepítésében, beüzemelésében
  • Gépbeállító és gépkezelő kollégák támogatása műszaki problémák elhárításában
  • Folyamatok dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú villamosipari, vagy OKJ-s villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész vagy mechatronikai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Több feladat egyidejű kezelése, feladat- és eredményorientált munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontos, precíz, elkötelezett és felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív, rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Technikusi végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • PLC vezérlések ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség
  • Összetartó csapat

Céginformáció

1994-ben alapított, magántulajdonban lévő Tom-Ferr Zrt. budapesti székhellyel az egyik legnagyobb cső nagykereskedés Magyarországon. 2008-ban történt Automotive gyárszegmens megnyitásával a cég gyárt és szolgáltat a nemzetközi autóipari piac számára is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!
Cégnév: TOM-FERR Zrt.