Alakítsd velünk a közlekedés jövőjét!

Szombathelyi gyártócégünk további fejlődéséhez várjuk új munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Elektromos karbantartó

(folyamatos műszakos munkarendbe)

A következő feladatok várnak rád:

  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása az összeszerelő területen
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása
  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbi elvárásainknak megfelelsz:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 1 év)

Előny:

  • PLC programozásban és vezérlésben szerzett jártasság
  • Stitching, SMT placement, reflow, ICT, AOI, SPI ismeret
  • Technikus végzettség
  • Számítástechnikai ismeret
  • Karbantartásban szerzett több éves tapasztalat
  • Német / angol nyelv alapfokú ismerete

Mit nyújtunk számodra?

  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet

Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található.

Cégnév: Aptiv Services Hungary Kft.