Elektromos karbantartó

Leírás

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársakat 12 ÓRÁS munkarendbe.

Feladatok

  • gépek, gépsorok elektromos hibáinak kijavítása, alkatrészek kicserélése
  • épületben fellépő elektromos hibák elhárítása
  • gépek, gépsorok tervszerű karbantartása

Elvárások
  • befejezett elektromos/elektronikus szakvizsga
  • szakmai kompetencia
  • folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • számítástechnikai alapismeretek

Amit kínálunk

  • prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
  • munkábajárási támogatás
  • ingyenes céges dolgozói buszjárat: Boba, Köcsk, Vásárosmiske, Mersevát, Csögle, Külsővat, Nemesszalók, Pápa, Adorjánháza, Nyárád, Vönöck, Jánosháza, Alsóság, Kemenesmagasi, Kemenessömjén, Nemeskocs, Celldömölk (vasútállomás, Bagolyvár), Egeralja, Izsákfa, Hetyefő, Dabronc, Ötvös puszta, Nemeskeresztúr
  • ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
  • céges munkaruha biztosítása
  • hosszútávú munkalehetőség
  • rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Vas megye

Cégnév: Trenkwalder Kft