Elektromos karbantartó

Leírás

Édesipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat elektromos karbantartói pozícióba.

Feladatok

  • Optimálisan beállítja a gyártósoron lévő gépeket/berendezéseket
  • Elvégzi a villamos és gépészeti berendezések karbantartását és a megelőző karbantartást
  • Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
  • Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
  • Betartja a termékekre vonatkozó minőségbiztosítási előírásokat

Elvárások
  • Szakirányú középfokú végzettség (Épület-villamossági szerelő, Erősáramú berendezés-szerelő, Villanyszerelő, Műszerész)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Pneumatikus vezérlés ismeretek
  • Villamos rajzolvasás
  • Önálló munkavégzés
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat a termelés területén, multinacionális vállalati környezetben
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

A saját állományba kerülés mellett sok extra is vár:

  • Cafeteria
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Magas műszakpótlékok (éjszakára 60% jár)
  • Különböző bónuszok
  • Dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges járatok

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Cégnév: Trenkwalder Kft