Feladatok

  • Áruátvétel, -kihelyezés és kiszolgálás
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Rend és tisztaság fenntartása
  • Pénztárgép kezelése, napi nyitás/zárás
  • A vásárlók segítőkész, proaktív kiszolgálása

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy
  • Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül
  • Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát
  • Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy
  • Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Amit kínálunk

Lehetőségeink:

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Kiemelt fizetés
  • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatás vagy üzemanyagtámogatás
  • 25%-os vásárlási kedvezmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút
  • Teljesítmény alapú bónusz

Céginformáció

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: LPP HUNGARY KFT. - SINSAY