Feladatok

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Csapatunk erősítéséhez keresünk:

ELADÓT - Teljes munkaidőben Budapest Pólus Bevásárlóközpontban lévő üzletünkbe

- Vevőtanácsadás és eladás
- Kasszatevékenység
- Árukezelés és prezentáció
- Vállalati mutatók figyelése

Elvárások

- Vevőközpontúság
- Rugalmasság és elkötelezettség
- Csapatszellem, jó kommunikációs készség
- Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Amit kínálunk

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet! Kérjük, csatold önéletrajzodat!
Cégnév: New Yorker Hungary Kft.