CBA L és F Kft

V.kerület, József Attila utcában lévő CBA Príma élelmiszerboltunkba eladó-pénztáros kollégákat keresünk azonnali kezdéssel.

Nyugdíjas munkatársak jelentkezését is szívesen várjuk.

Elvárások, feladatok:

  • kereskedelmi végzettség
  • pénztárkezelés,
  • árufeltöltés
  • vevők kiszolgálása
  • 2 műszaki munkarend vállalása
  • teljes munkaidő vagy részmunkaidő vállalása

Előny:

  • több éves kereskedelmi gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag.
  • 100%-os vasárnapi pótlék.

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: CBA L ÉS F Kft.