Feladatok

Budapesten, a Corvin negyed bejáratánál található, körúti Príma üzletünkbe keresünk hosszútávra eladó-pénztáros munkatársat.

Főállásba, teljes 8 órás munkaidőbe, vasárnapi zárva tartás mellett.

Feladatok: vásárlók udvarias kiszolgálása, árufeltöltés, pénztárosi feladatok ellátása, kasszapult és kapcsolódó polcrészek rendben tartása, árcímkék kihelyezése aktualizálása, üzlet rendezettségének biztosítása.

Elvárások

  • Élelmiszer-kereskedelemben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • kereskedelmi szakképesítés
  • pénztárgép kezelésben jártasság

Amit kínálunk

  • 10% vásárlási kedvezmény
  • vasárnapi zárva tartás
  • metrómegállóhoz közeli munkavégzés

  • Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: WADI Kft.