OBI Hungary Retail Kft.

Magyarországon 31 áruházunkban közel 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
Közösségünk gazdag és sokszínű, nyitottan állunk a különböző nézőpontokhoz. Célunk, hogy megbecsülő és diszkrimináció mentes munkakörnyezetet teremtsünk, ahol az egyéni erősségek kerülnek fókuszba.
Munkakultúránk alapvető része, hogy mindenkinek lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre.
Felelősséget vállalunk a környezetünk és a társadalom iránt és mindenkit támogatunk abban, hogy fenntarthatóbb otthont teremtsen.
Munkánk során praktikus és kreatív módon segítünk vásárlóinknak megvalósítani saját DIY ötleteiket.
Hiszünk abban, hogy az új és kreatív megközelítések révén túlléphetünk a megszokott kereteken.
Csatlakozz csapatunkhoz és éljük át együtt az alkotás örömét!

#alkotokedv #kozosség #sokszinuseg #felelosegvallalas #fejlodes #obihr

Főbb feladatok, munkák

  • Teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlóink számára
  • Pontos igényfelmérés, szakszerű értékesítés
  • Rendelések kezelése
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal
  • Az áruház feltöltöttségének biztosítása
  • Szükség esetén pénztárgép kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy szakmai tapasztalat
  • Hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • A felelősségi körbe tartozó termékek szakszerű ismerete (pl. kerti gépek, szerszámok, stb.)
  • Vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • Készség a csapatmunkára
  • Hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előny
  • Targoncavezetői jogosítvány előny
  • Növényvédőszeres hatósági vizsga (kert területhez) előny

Amit kínálunk

  • 100 %-os vasárnapi pótlék
  • AYCM (All You Can Move)
  • Cafeteria
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény
  • EAP (Employee Assistance Program)
  • Egészségbiztosítás
  • Tréningek és továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Érdeklődsz? Kattints a jelentkezés gombra!

Ha bármi kérdésed van írj nekünk emailt:

Cégnév: OBI Hungary Retail Kft.