Feladatok

MIÉRT A MOL?
  • fejlődni tudsz és új szakmákat ismerhetsz meg
  • legfrissebb, trendi munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol mindig van kávé (Fresh Corner)
  • új ismeretségekre tehetsz szert, itt mindig középpontban lehetsz, mert változatos a munka, itt mindig történik valami
  • ha segítség kell, mindig van melletted valaki
  • karrierlehetőség
  • nem baj, ha még nem tudod mihez kezdenél, ez a munka nem igényel szakképesítést
  • szeress pörögni és adott esetben bírd a gyors tempót
  • fontos, hogy legyél rugalmas, mert itt nincs két egyforma nap
  • szeress emberekkel dolgozni, és tudd meg is értetni magadat
  • Fontos az alkalmazkodás, mert többféle munkafolyamattal is találkozol a nap során
  • ne ijedj meg a könnyű fizikai munkától

Elvárások

  • jó munkabíró képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó alkalmazkodás

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Adómentességet élvezel 25 éves korig
  • Átlátható, stabil juttatási csomag
  • Bónuszok, ösztönzők
  • Szakmai továbbképzések
  • MOL GIFT kártya
  • modern, tiszta környezet
  • összes MOL kúton igénybe vehető személyzeti kedvezmények (üzemanyag, étel fogyasztás)
  • családias hangulat
  • könnyű fizika munka
  • stabil nagyvállalati háttér
  • előre lépési lehetőség
  • útiköltség térítés
  • munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

MOL Töltőállomás - Bozzay Balázs e.v.
Munkavégzés helye:
Bakonygyepes 8. sz. fkl. út

Telefonon: +36 30 557 1949

Cégnév: MOL Töltőállomás Bakonygyepes - Bozzay Balázs e.v.