Feladatok

Termék eladás, pénztárgép használat, rendelés felvétel , árufeltöltés,termék árazás , számla írás, eladótér rendben tartása , kirakat rendezés

Elvárások

Pontos érkezés a munkahelyre , rendezett és friss megjelenés , kedves és empatikus kiszolgálás ,
precíz munkavégzés és ügyintézés , termékek ismerete , dokumentálás

Előnyt jelent

Ha a jelentkező életvidám és szívesen tanul új dolgokat , energikus , szakképesített eladó , már dolgozott ékszerüzletben , szakképesített ékszerbecsüs ,ötvös vagy órás , monori vagy annak 20 km-es körzetében lakik

Amit kínálunk

stabil , jogtisztán bejelentett , megfelelő bér ,előrejutási lehetőség , legalább évente 2-szer prémium , szakképzés támogatása , nincs túlóra , szakképzett kollégák
szabad szombat délután és szabad vasárnap , akár hétköznapra eső szabadnap
karácsonyi céges vacsora , dolgozói kedvezmény termékeinkre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az immár 30 éve működő Gyémánt Sziget Zrt. óra-ékszer szalonja  Monor központjában található biztonságos környezetben.
A cég választéka kimagasló , az üzlet modernizált elősegítve ezzel a gördülékeny munkavégzést.
A munkahely klimatizált , télen - nyáron egyaránt kellemes hőmérséklettel.

A jelentkezés gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát .
A fénykép lehetőleg legyen 1 évnél nem régebbi .
Az önéletrajz tartalmazza az emailcímet és a telefonszámot valamint a jelenlegi tartózkodási címet.

Cégnév: Gyémánt Sziget Zrt. Kft.