Feladatok

  • ÁRKÁD bevásárlóközpontban működő Lizy ékszerüzletünkbe kereskedelmi vagy ékszerbecsüs végzettséggel rendelkező, gyakorlott eladó munkatársat keresünk.
  • Feladatok:
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása. A napi üzletmenet biztosítása (kirakatrendezés, áruátvétel, ékszerek tisztítás,pénztárgép pontos kezelése, stb.)

Elvárások

  • Vevőorientált szemléletmód, kereskedelmi véna és a szakma iránti elhivatottság.
  • Önálló munkavégzés, alkalmazkodó képesség. Rugalmasság, pontosság, precizitás.
  • Kifogástalan megjelenés, ápolt küllem.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret és idegennyelv ismeret.

Előnyt jelent

  • Eladói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ékszerbecsüs végzettség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy fiatalos csapat tagjaként, elegáns környezetben. Versenyképes jövedelem és forgalomarányos béren kívüli juttatás, folyamatos fejlődési lehetőség.

Jelentkezés a "Jelentkezem" gomb megnyomása után csatoltan küldött fényképes önéletrajzzal lehet.
Cégnév: ARANYESŐ ÉKSZER Kft.