Feladatok

  • laboratóriumi és vérgyűjtési feladatok ellátása

Elvárások

  • érettségi és középfokú egészségügyi végzettség

Előnyt jelent

  • laboratóriumi vagy hematológiai asszisztensi képesítés
  • informatikai alapismeretek
  • laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • vérvételi technikában jártasság

Céginformáció

Az Országos Vérellátó Szolgálat Egri Területi Vérellátója EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkatársat keres

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • Az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • Illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján
  • Jelentkezési határidő: 2024. március 18.
  • Elbírálási határidő: a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül (a munkakör elbírálást követően azonnal betölthető)
Cégnév: Országos Vérellátó Szolgálat