Feladatok

Budapesti gasztroenterológiai magánrendelőbe összetett, e-commerce specialist munkakörbe keresünk munkatársat, újonnan induló webshopunkhoz.

Feladatok
- A webshop tartalmának karbantartása, termékleírások és tulajdonságok frissítése
- Közreműködés a webshop fejlesztésében és optimalizálásában
- Webshop rendelések adminisztrálása és összekészítése
- Ügyfélkommunikáció
- Kapcsolattartás a szállítókkal és szállítási partnerekkel
- Későbbiekben esetleges logisztikai feladatok ellátása (csomagolás, szállítási előkészítés)

Elvárások

- Webshop tapasztalat
- Alapvető informatikai ismeretek
- Pontosság és precizitás a rendelések összekészítésében és csomagolásban
- Ügyfélkapcsolati tapasztalat, jó kommunikációs képesség
- Megbízhatóság és megbirkózás a növekvő munkamennyiséggel
- Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent

- Egészségügyben, magán egészségügyben, gyógyszeriparban vagy táplálék kiegészítők terén szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Marketing ismeret

Amit kínálunk

- Tanulás profi kollegáktól
- modern iroda, szép környezet
- kiszámítható munkaidő (heti 40 óra), home office lehetőség
- önállóság

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Endomedix gasztroenterológiai magánrendelő hálózat az mára ország 9 pontján (Budapesten és 8 vidéki nagyvárosban) elérhető. Intézményünk immáron 17 éve fogadja a pácienseket. Közel 100 tapasztalt orvos és 100 fős szakszemélyzet és a legmodernebb tükrözéses technológiák gondoskodnak a lehető legjobb ellátásról.

Jelentkezésedet várjuk szakmai önéletrajzoddal.

Cégnév: ENDOMEDIX Kft.